Projížďka po ostrově Mudhdhoo – Maledivy

Je to přesně rok, co jsem se proháněl na kole po maledivském ostrově Mudhdhoo. Mimochodem, na tomto ostrově se rozprostírá pětihvězdičkový hotelový resort Dusit Thani.

Natáčet samostatnou projížďku na kole a psát o tom by bylo o ničem, pokud by se mi během natáčení nestal nějaký karambol – to se ale nestalo.

Dostalo se mi však do ruky retro kolo, tzv. cruiser, který je původem z Ameriky a je určený pro pohodovou jízdu. Retro design, nízko položené pohodlné sedlo, velká široká řidítka, široké pneumatiky, absence přehazovačky a posez jak v houpacím křesle… To vše dělá z jízdního kola cruiser.

Kola podobného formátu můžete znát z filmů točených na miamských plážích, nebo na podobných místech někde v Americe. Pro jízdu po maledivských ostrůvkách, jako je Mudhdhoo, nebo po cyklostezkách okolo miamských pláží je takové kolo ideální a cítíte se na něm fakt hodně cool.

Na co se kolo nehodí?
Kolo není vhodné pro jízdu v terénu a do kopce, protože nemá přehazovačku a konstrukce vám neumožní si stoupnout do šlapek a pořádně zabrat, když je třeba.

Vídeo z projížďky naleznete níže


Díky za zhlédnutí a ahoj příště u dalšího videa…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>