Jak jsem se podíval smrti do očí…

Bungee jumping Harrachov

Přemýšleli jste někdy, jaký je to pocit, skočit ze třicetimetrové věže? Já ano a v srpnu 2016 jsem na tuto otázku našel odpověď.

Kde se vzal ten nápad?

Už od 10 let mám rád adrenalin. V těch letech jsem poprvé usedl na motorku a okusil, jaké to je projet na fichtlovi (Jawa 50/21) dědovou kůlnou. Podotýkám, že ta kůlna byla zavřená. Následovalo několik let sbírání zkušeností na českých klasikách, jako je Jawa 50, 175, 250, dále na kroskách, endurech a supermotardech. Zamiloval jsem se do pocitu, kdy se vám vyplaví endorfiny do hlavy. Po několika letech a pár bolestivých pádech jsem si dal od ježdění pauzu.

Bungee jumping jsem si vždy chtěl vyzkoušet, ale nikdy k tomu nebyla „ta správná příležitost“.

bungee-jumping-harrachov

Jednoho dne se to tak sešlo, že jsem se díky natáčení pro zážitkovou agenturu Adrop.cz dostal k příležitosti si konečně zážitek vyzkoušet. Bylo to pár týdnů po článku, kde jsem poprvé psal o mém vykročení z komfortní zóny.

Chvíli jsem váhal, jestli do toho opravdu půjdu, ale netrvalo to ani 2 minuty a věděl jsem, že to chci vyzkoušet.

Dalším impulsem bylo to, o čem jsem psal ve zmiňovaném článku. Zároveň jsem v tom viděl skvělou příležitost, jak odstartovat činnost na tomto blogu a odpoutat myšlenky od práce.

Pokračujte na další stránku…

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>